Grup Hepsi Tutkunları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Tutkunları

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

size hepsi fıkraları

2 posters
YazarMesaj
gülçin_fanı
iLeRlEmİş tUtKuN

iLeRlEmİş tUtKuN
gülçin_fanı

Güç :
size hepsi fıkraları Left_bar_bleue44 / 10044 / 100size hepsi fıkraları Right_bar_bleue

Aktiflik :
size hepsi fıkraları Left_bar_bleue46 / 10046 / 100size hepsi fıkraları Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
size hepsi fıkraları Left_bar_bleue5 / 1005 / 100size hepsi fıkraları Right_bar_bleue

REP : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
size hepsi fıkraları Left_bar_bleue100/100size hepsi fıkraları Empty_bar_bleue  (100/100)
size hepsi fıkraları Empty
MesajKonu: size hepsi fıkraları   size hepsi fıkraları Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 3:00 pm

>>PATLICAN OTURTMA>><
Hepsi bir gün yemeğe Cemre'ye gitmeye karar vermişler.Gitmeden önce Cemre'yi aramışlar.
Eren:
Cemre bugün sendeyiz canım,yemeğe geliyoruz bak ona göre.
Cemre:
Tamam.Akşama hazır olur herşey.
Aradan zaman geçer ve akşama yaklaşır.Gülçin,Eren ve Yasemin arabaya binerler(direksiyonda Gülçin tabiki) ve yola koyulurlar.
Cemre arkadaşlarını kapıda karşılamış ve hemen yemek masasına yönlendirmiş(tabi herkesin karnı zil çalıyor)Sıra yemek servisine gelmiş.Cemre yemeği getirmiş kapağı açınca herkes şok olmuş.
Gülçin:
Cemre bu ne yemeği?
Cemre:
Patlıcan oturtma.
Yasemin:
Cemre sen bize şaka mı yapıyorsun ya
Cemre:Yoo!Patlıcan oturtma diyordu ben de hepsini dik koydum.
Tabi bunu duyan Eren:
Vallahi diyecek söz bulamıyorum sana Cemre,Allah'tan karnı yarık ya da imam bayıldı istemedik senden ...

HEPSİ HOTEL
Birgün Hepsi bir konserden sonra daha önceden rezervasyon yaptırdıkları hotele gittiler.Bu konser uzun bir turnenin son konserlerinden biridir.Gülçin,Cemre,Yasemin ve Eren ailelerini çok özlemişlerdi.Eve telefon açıp konuşmak istiyorlardı.İlk Gülçin telefona sarıldı ve:
Anneciğim bana dönünce enfes yemekler yapar mısın?(normalde Biz'e der ama fıkraya)
O'nu Yasemin izledi:
Babacığım sanırım hasta oldum,ama korkmayın ilaçlarımı yanıma almıştım...
Ardından Cemre:
Babacığım ben dönünce bana aldığın yeni filmleri izlemek için sabırsızlanıyorum,herkesi çok özledim...
Sıra Eren'e gelmiş ama Eren hiç oralı değilmiş.Diğerleri bu duruma biraz şaşırmışlar ve sormuşlar:
Aramızda en "ev kuzusu"( ) sendin şimdi niye aileni aramıyorsun?
Eren içten bir rahatlıkla cevap verir:
Benim ailem burada.der
Bunu duyan kızlar Eren'in etrafına toplanırlar ve onu kucaklarlar,Eren çok şaşırır ve ne olduğunu sorar.
Gülçin:
Yaa kız bizi ailesi gibi görüyor derken kapı çalar.Kapıyı bir açar ki Eren'in anne ve babası
Gülçin,Cemre ve Yasemin şok olurlar ve önce birbirlerine sonra da Eren'e bakarlar.Eren:
Ne oldu,niye şaşırdınız ki?Ben size ailemin burada olduğunu söylemiştim,der.O akşam herkes çok eğlenir ve Eren'in ailesi Hepsi Grubu'nun gerçek bir aile gibi oldunun farkına varır.
Eren:
E ben demiştim benim ailem burda diye,deyince Gülçin elindeki o bol kremalı pastayı Eren'in ağzına tıkar ve:
Evet demiştin canım der.
___ MAKBULE TEYZE __
Gülçin evinden çok çıkmayan bir genç kızdır.Grup arkadaşlarını yanında göremediği zamanlar evde zaman harcar veya yan komşusu olan Makbule Teyze'ye gider.Makbule Teyze ununu elemiş,eleğini asmış bir insandır ama Hepsi'nin de esaslı bir fanıdır.Bir gün Makbule Teyze'nin Almanya'ya kızını ziyarete gitmesi gerekirOnu geçirenler arasında tabi ki Hepsi de vardır.Gülçin yine o gün evde otururken kapı zili çalar.Gelen bir diğer yan komşusu Remziye Teyze'dir.O da yaşını başını almış bir hanımdır.Ayakları onu zar zor taşımaktadır
Remziye Teyze:
Gülçin kızım bir fincan şekerin var mı?der.
Gülçin:
Tabiki Remziye Teyzeciğim,sen şöyle bir otur dinlen azıcık ben hemen getiriyorum şekeri.
Bir koşu mutfağa gidip şekeri getirir.Remziye Teyze'ye verir.Remziye Teyze:
Vallahi çok makbule geçti!der.
Gülçin şaşkınlıkla sorar:
Nasıl olur Remziye Teyze?Onu az önce ben yolcu ettim.der.
Birşey anlayamayan Remziye Teyze eve varınca şaşkınlıkla kızına şöyle der:
Vallahi zamane kızları pek bir acayip,baksana Gülçin az önce onu yolcu etmiş,herhalde onbiri bekliyor.
GüLÇiNCi_AdMiN
Admin
Admin
GüLÇiNCi_AdMiN

Kadın
Nerden? : Gülçinin kalbinden
Lakap : sarı civciv
RUH HALİ : size hepsi fıkraları 1116
Güç :
size hepsi fıkraları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100size hepsi fıkraları Right_bar_bleue

Aktiflik :
size hepsi fıkraları Left_bar_bleue81 / 10081 / 100size hepsi fıkraları Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
size hepsi fıkraları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100size hepsi fıkraları Right_bar_bleue

REP : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
size hepsi fıkraları Left_bar_bleue100/100size hepsi fıkraları Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: size hepsi fıkraları   size hepsi fıkraları Icon_minitimeÇarş. Haz. 25, 2008 3:39 pm

cnm gerçekten çok komikler!!! çok saol yaa
https://hepsitutkunlari.forumdizini.com
gülçin_fanı
iLeRlEmİş tUtKuN

iLeRlEmİş tUtKuN
gülçin_fanı

Güç :
size hepsi fıkraları Left_bar_bleue44 / 10044 / 100size hepsi fıkraları Right_bar_bleue

Aktiflik :
size hepsi fıkraları Left_bar_bleue46 / 10046 / 100size hepsi fıkraları Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
size hepsi fıkraları Left_bar_bleue5 / 1005 / 100size hepsi fıkraları Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: size hepsi fıkraları   size hepsi fıkraları Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 7:24 pm

önemli deil Very Happy

size hepsi fıkraları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» oylar hepsi ye gel gel gel
» hepsi konser
» hepsi 1 resimleri
» hepsi 1 bitiyor