Grup Hepsi Tutkunları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Tutkunları

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş?

4 posters
YazarMesaj
EREN'C!
Admin
Admin
EREN'C!

Kadın
Nerden? : İZMİR
Lakap : ** AnqeL **
RUH HALİ : Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? 1145
Güç :
Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Right_bar_bleue

Aktiflik :
Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Right_bar_bleue

REP : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Left_bar_bleue100/100Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Empty_bar_bleue  (100/100)

Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Empty
MesajKonu: Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş?   Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 5:37 pm

“Grup Hepsi’yi pek dinlemem ama seslerini bir kaç defa duydum ve beğendim özellikle Gülçin oldukça kaliteli bir gırtlağa sahip bunu iyi değerlendirsinler, son klipleri 4 peynirli pizzanın klibi çok güzel kareografilerinden çok hoşlandım, esnek olmaları ve fiziklerinin düzgünlüğü dikkat çekici etkenler.”

Hepsi 1 hakkında;

“Ben henüz bir oyuncu olamadım ancak 2 dizide oynadım ve bu eleştiri yapmak için gerekli bir tecrübe değil fakat bir kaç yorumda bulunabilirim. Çevremdeki çoğu kişi dizinin ilkokul çağı çocuklar için olduğunu söylüyor fakat ben öyle düşünmüyorum, bir kere konusu yetişkinlere de hitap ediyor, üniversite çağındaki 4 kızın öyküsü neden sadece küçükler için olsun ki, çok doğal oynuyorlar bu işten de kıvırdıklarını düşünüyorum. Ben hiç izleyemedim işlerimin yoğunluğu yüzünden fakat fragmanlarına bakıyorum ve bazen de kanalları çevirdiğimde dizi rast geliyor biraz bakıyorum.”
gülçin_fanı
iLeRlEmİş tUtKuN

iLeRlEmİş tUtKuN
gülçin_fanı

Güç :
Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Left_bar_bleue44 / 10044 / 100Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Right_bar_bleue

Aktiflik :
Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Right_bar_bleue

REP : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Left_bar_bleue100/100Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Empty_bar_bleue  (100/100)
MesajKonu: Geri: Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş?   Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 2:49 pm

saol cnm....aferin çağlamm Very Happy
EREN'C!
Admin
Admin
EREN'C!

Kadın
Güç :
Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Right_bar_bleue

Aktiflik :
Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Başarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş?   Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 4:28 pm

önemli deil cnm..
princess
OrTa TuTkUn

OrTa TuTkUn
princess

Kadın
Nerden? : Cemrenin Kalbinden
Lakap : $£YTAN
Güç :
Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Right_bar_bleue

Aktiflik :
Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş?   Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 3:27 pm

iyi demiş
yurdanur
iLeRlEmİş tUtKuN

iLeRlEmİş tUtKuN
yurdanur

Kadın
Güç :
Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Right_bar_bleue

Aktiflik :
Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Right_bar_bleue

Başarı Puanı :

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Left_bar_bleue90/100Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Empty_bar_bleue  (90/100)
MesajKonu: Geri: Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş?   Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 6:06 pm

saol caım
EREN'C!
Admin
Admin
EREN'C!

Kadın
Güç :

Aktiflik :

Başarı Puanı :

Kişi sayfası
Başarı Puanı:

MesajKonu: Geri: Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş?   Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş? Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 9:33 am

BİŞE DEİL CNMM..

Çağla Şikel Hepsi İçin Ne Demiş?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hepsi 1 bitiyor
» Hepsi 1 Resimleri..
» hepsi 1 dizisi
» Hepsi'nin Adresleri...
» Hepsi Resimleri...