Grup Hepsi Tutkunları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Tutkunları

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kavak Yelleri

5 posters
YazarMesaj
EREN'C!
Admin
Admin
EREN'C!

Kadın
Nerden? : İZMİR
Lakap : ** AnqeL **
RUH HALİ : Kavak Yelleri 1145
Güç :
Kavak Yelleri Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Kavak Yelleri Right_bar_bleue

Aktiflik :
Kavak Yelleri Left_bar_bleue90 / 10090 / 100Kavak Yelleri Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
Kavak Yelleri Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Kavak Yelleri Right_bar_bleue

REP : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Kavak Yelleri Left_bar_bleue100/100Kavak Yelleri Empty_bar_bleue  (100/100)

Kavak Yelleri Empty
MesajKonu: Kavak Yelleri   Kavak Yelleri Icon_minitimeSalı Nis. 29, 2008 1:13 pm

Dağhan Külegeç
18 Ekim 1978 doğumlu. Terazi burcunda. Sanatçı bir aileden geliyor. Ünlü tiyatrocu Altan Erbulak'ın torunu. Annesi televizyoncu Ayşe Erbulak, babası kaligraf Rıza Külegeç.

Aşk: Aşk onun için önemli. "En önemli şey bir diğer hayat" diyor. Sevgilisi yok.

Müzik: Bütün müzik türlerini seviyor. Eve gelince ilk yaptığı şey radyoyu açmak.

Film: Her türlü filmi seviyor, özellikle müzikal filmleri

Spor: Basketbol oynamayı seviyor. Evinin önündeki parkta sokak basketbolu oynuyor.
Beslenme Alışkanlığı: Düzensiz besleniyor. Yemek seçmiyor.

Televizyon Alışkanlığı: "Hayatı televizyondan öğrendim" diyor, yabancı sitcom dizilerini ve belgesel kanallarını seyretmeyi seviyor, sıkı bir televizyon izleyicisi

İnternet: İletişim amaçlı kullanıyor

Bilgisayar oyunu: Playstation

Kitap: Kitap okumayı çok seviyor. Bir kitabı bitirmeden ötekini almıyor. En son Andre Bazin'in Orson Welles biyografisini okumuş.

Olmazsa Olmaz: Yok

Dövme: Vücudunda 5 tane dövmesi var

Kariyer: "Lise Defteri" adlı dizi filmde oynadı. Şu anda "Hırsız Polis" adlı dizi filmde oynuyor. İleride televizyon programlarına devam etmeyi ve bir sinema filmi projesinde yer almak istiyor.

Püf Noktası Sayfası

Ne zaman doğdun?
18 Ekim 1978 doğumluyum, burcum terazi...

Burcunun özelliklerini taşıyor musun?
Evet. Dengeliyim, dengesizim. Teraziyi ben tutuyorum yani.

Çalışkan mısın, titiz misin?
Bir kere zaten ben şöyleyim, ben böyleyim, kim ne derse o öyle değildir. Ben işimde titizsem bile benim onu söylemem bir şey ifade etmez yani. Onu diğer insanların söylemesi lazım.

Over Game'in formatını nasıl oluşturdunuz? Nereden geldi aklınıza böyle bir program?
Ben bir kere kazana doğmuşum. Dedem Altan Erbulak, annem Ayşe Erbulak. Babam da Rıza Külegeç. O da kaligraf.

Sanatçı bir aileden geliyorsun...
Ha, tam kazana düşmüşüm. Ufakken dedem şey derdi bana; "Bu level'ı geçemezsen sana yemek yok" derdi bilgisayar oyunu oynarken. Sonra hep bir oyun oldu benim hayatımda, bilgisayar oyunları filan. Sonra ben 3 yıl önce ben bir oyun programı yapsam nasıl yaparım diye düşünmeye başladım. Sonra o 'greenbox'lar aklıma geldi. "Aaa" dedim. "Böyle yaparım".

Programın içeriğini biraz anlatabilir misin?
Programda oyun oynuyoruz, oyun tanıtıyoruz. Her zaman televizyonda gördüğünüz adamı hiç görmediğiniz bir şekilde görmenizi istiyorum. Hem ev ortamında oyun oynarken. Bir şey yapmaya çalışırken, hani kendinden bahsetmezken demin anlattığım gibi, bir şeyi methetmezken, sadece oyun oynarken görelim onu. Sohbet edeyim, bir de o yeşil komiklikleri yapayım. Talkshow oyun karışımı

Tiyatro eğitimi aldın mı? Eğitimin nedir?
Tiyatro eğitimi almadım ama dedemden dolayı "Seçimleri" yüz kere seyrettim, "Yanımdaki Yatak" Ali Poyrazoğlu Tiyatrosu'nda oynayan bütün oyunları defalarca seyrettim. 15 yaşından beri televizyonun içindeyim. 10 senedir çalışıyorum televizyonda.

Televizyon dünyasına nasıl girdin?
Liseyi bitirince üniversiteyi kazanamayınca annem Senkron'a attı beni. Orada "Sıcağı Sıcağına" programının cut montajını yapıyordum. Orada canlandırmaları hem kurguluyorum, hem montajlıyorum hem müzik koyuyorum. Zaten bir montajcı, bir yönetmen bir de ben vardım. Bütün işleri yapıyorduk işte. Sonra "A Takımı"nda çalıştım reji asistanı olarak. Oradan bir reklam şirketine gittim. Orada asistanlık yaptım. Sonra Netbul'da oyun yazıları yazdım. Ondan sonra "Lise Defteri" adlı dizi filmde oynadım. Ondan evvel GAG'da yardımcı yönetmenlik yaptım. Sonra geçen sene senaryolara daldım. Over Game cebimde duruyordu. Bu oldu yani, çok işte çalıştım.

Anladığımız kadarıyla sen internetle epeyce haşır neşirsin.
Kısa bir süre öncesine kadar öyleydim. Şu anda çok yoğun kullanmıyorum. Gereksiz yere internette dolaşmam. Mail'ime bakarım. Bir yerden bir bilgi, bir şey lazımsa zaten girip tık diye bulurum. Alışveriş yapmam.

PC oyunu yerine artık PlayStation'u tercih ediyorsun galiba?
Evet, PlayStation'um var. Onu oynuyorum. Arada bir. Ama oyun oyundu. Şimdi oyun iş oldu. Eve gidip bir oyunun yazısını hazırlamam gerek o benim için bir eziyet haline gelmeye başladı.

Daha çok hangi oyunları oynuyorsun?
Hepimizin sevdiği oyun bir kere maç oyunu. Hep bir maç oynanır. Çünkü oyunu arkadaşlarınızla oynuyorsanız bir kere hep çekişmeli bir oyun istersiniz. Maç bunun için bir numaralı oyun. Araba yarışı oynuyoruz. Aksiyon oyunu. İkinci dünya Savaşı oyunu oynarız. Ama şimdi yaş ilerledikçe daha az aksiyon daha çok strateji tipi oyunlar istiyor insan.

Kitap okur musun?
Az ama öz kitap okurum. Daha çok tarih, mitoloji ve bir de biyografileri çok severim. En son Andre Bazin'in Orson Welles biyografisini okuyorum..

Boş vakitlerinde ne yapmayı seversin?
Ben çok asosyalim. Alkolim olmadığı için, kız arkadaşım olmadığı için.. Evde oturmayı daha çok severim.

Geleceğe yönelik bir takım projelerin var mı? Evlilik konusunda mesela?
Şimdilik yok, bakalım ne olacak diye duruyoruz. Hani bizde "Ne yapıyorsun" derler ya. Ben de "Duruyorum" derim. Nasıl duruyorsun derler, işte duruyoruz abi...Ne eğiliyoruz, ne zıplamaya çalışıyoruz.

Aşk önemli mi senin için?
Tabii canım. Hayatta en önemli şey bir diğer hayat.

Televizyon izliyor musun?
Televizyon çok izliyorum. Hayatı televizyon izleyerek öğrendim. Yabancı sit-comlar. History Channel, çünkü tarihi çok seviyorum. Discovery, Reality TV, National Geografic, arada bir Sinema Türk'e bakıyorum. Her şeyi seyrederim. Her zaman odamda televizyon vardı yani. İlkokul dörtten beri . "En iyi neyi biliyorsun?" deseler "Televizyon" derim. "Ne iş yapıyorsun?" deseler "Televizyoncuyum" derim.

Hangi müzikleri dinlersin?
Evde dededen kalma bir radyom var, 50 senelik, bir Alman radyosu. Eve girerim. Onun kırmızı bir düğmesi vardır on/off, hemen ona basarım. Müziğin hepsini severim. Kardeşim de davulcu. Onun da acaip bir caz arşivi var. Ondan da çok yararlanıyorum. Sevmediğim tek müzik bööö diye bağıran metaller var ya, onlar hariç hepsini severim.

Üzerinde çok sayıda dövme görüyoruz. Kaç tane var?
Beş tane var.

Motor ve hız merakı var mı?
Araba kullanmayı hiç sevmem. Hıza hiç merakım yok ama bir motosiklet istiyorum. Ufak bir tane. Ama yavaş yavaş gideyim istiyorum.

Spor yapıyor musun?
Basketbolcuyum. Evimin oradaki parkta basketbol sahası var. Orada gidip gençlerle sokak basketbolu oynuyordum.

Ne tür filmler seyredersin?
Her türlü filmi severim. Özellikle müzikalleri.

Kavak Yelleri Daghan2bkulegec2b3wz3oi3

PELİN KARAHAN
Pelin Karahan Ankara'da doğmuş. Küçüklüğünde bir ara İzmir'in bir ilçesinde yaşamış sonra yeniden Ankara'ya dönmüş. Üniversite sırasında da Eskişehir'de Turizm ve Otelcilik okumuş. Bugüne kadar ne oyunculuk ne de sanatın herhangi bir dalına ilişkin hiçbir merakı, çalışması ya da altyapısı olmadığı halde üniversite yıllarında televizyon dünyasına girmeyi tek amaç edinmiş ve İstanbul'a gitmiş. İstanbul'daki 5. ayında reklam işine başlamış ve "DemirDöküm", "Coca Cola" ve "Carrefour" reklamlarında oynamıştır. İlk Dizisi şu an oynadığı "Kavak Yelleri"dir.

Kendisi çok bakımlı bir genç kız olmasına rağmen, canlandırdığı Aslı karakterinin erkek gibi bir kız olduğunu belirten Karahan, "Dizide ergenliği atlatmaya çalışan ve Deniz’e büyük bir aşkla bağlanan Aslı’yı canlandırıyorum. Ben genç kızlık yıllarımda birini beğendiğimde direk söylerdim ama Aslı söyleyemiyor. Aslı gerçekten ilginç bir karakter, onu canlandırmak benim için farklı bir deneyim olacak." 7 Eylül 1984'de Ankara'da doğan Pelin ortaokula kadar İzmir Ödemiş'te daha sonra Ankara Sokullu Mehmet Paşa Lisesi'nde eğitimine devam etti. Eskişehir'de Turizm ve Otelcilik okuduktan sonra oynadığı reklamlarla kendisini tanıdık. Annesinin giyim tasarım işiyle uğraşmasından olsa gerek iyi giyinirmiş.

Kavak Yelleri Www.resimcity.com_-_Dizi_Resimleri_-_Kavak_Yelleri_-_Pelin_Krahan

İBRAHİM KENDİRCİ
İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı 3. sınıfa devam etmektedir.Osman Sınav'ın "Pars: Kiraz Operasyonu"nda Volkan karakterini oynadıKavak Yelleri'nde romantik genç Deniz'i canlandıran olan Kendirci, "Pars'ta uyuşturucu kullanan, serseri bir genci oynadım. Bu dizide ise beni temiz kalpli, romantik bir genç olarak izleyeceksiniz. Bu iki farklı karakteri aynı yıl içinde canlandırmaktan dolayı çok mutluyum" diyor. Liseyi Antalya'da okuyan İbrahim İlk aşkım dizisinde, Türk Telekom ve Caramio reklamlarında da rol almış.

Kavak Yelleri Iboob8

ASLI ENVER
Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nden mezun olan ve şu anda Haliç Üniversitesi'nin tiyatro bölümünde eğitimine devam eden Aslı Enver, Kavak Yelleri dizisinde canlandırdığı Mine karakteri hakkında şunları söylüyor: "Almanya'dan Türkiye'ye getirilmiş bir kız. Kasaba gibi bir yere geliyor ve Deniz'i kendine aşık ediyor. Mine erkekleri kullanarak bir şeyler yapmak istiyor. Kendine göre haklı sebepleri var. Ben de 12 yaşıma kadar İngiltere'de yaşadım. Mine karakteri bana zıt olmasına rağmen bazı benzer yönlerimiz de yok değil." Genç oyuncu daha önce Hayat Bilgisi Dizisinde, Yapı Kredi, Lescon ve Molped reklamlarında rol almış.

Kavak Yelleri Aslkf8
GüLÇiNCi_AdMiN
Admin
Admin
GüLÇiNCi_AdMiN

Kadın
Nerden? : Gülçinin kalbinden
Lakap : sarı civciv
RUH HALİ : Kavak Yelleri 1116
Güç :

Aktiflik :
Kavak Yelleri Left_bar_bleue81 / 10081 / 100Kavak Yelleri Right_bar_bleue

Başarı Puanı :

REP : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Kişi sayfası
Başarı Puanı:

Kavak Yelleri Empty
MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri   Kavak Yelleri Icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 3:30 pm

bu diziyi çok seviyorum ..
https://hepsitutkunlari.forumdizini.com
EREN'C!
Admin
Admin
EREN'C!

Kadın
Güç :

Aktiflik :

Başarı Puanı :

Kişi sayfası
Başarı Puanı:

Kavak Yelleri Empty
MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri   Kavak Yelleri Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 7:53 am

bende cnm..
princess
OrTa TuTkUn

OrTa TuTkUn
princess

Kadın
Nerden? : Cemrenin Kalbinden
Lakap : $£YTAN
Güç :
Kavak Yelleri Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Kavak Yelleri Right_bar_bleue

Aktiflik :
Kavak Yelleri Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Kavak Yelleri Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
Kavak Yelleri Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Kavak Yelleri Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Kavak Yelleri Empty
MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri   Kavak Yelleri Icon_minitimePtsi Haz. 16, 2008 11:13 am

bu diziye bayılıyorum ibrahim kendirci de çok yakışıklı maşallah nazar değmesin Very Happy
EREN'C!
Admin
Admin
EREN'C!

Kadın
Güç :

Aktiflik :

Başarı Puanı :

Kişi sayfası
Başarı Puanı:

Kavak Yelleri Empty
MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri   Kavak Yelleri Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 12:40 pm

evt cnm efe'De çok komik yha..=)
gülçin_fanı
iLeRlEmİş tUtKuN

iLeRlEmİş tUtKuN
gülçin_fanı

Güç :
Kavak Yelleri Left_bar_bleue44 / 10044 / 100Kavak Yelleri Right_bar_bleue

Aktiflik :
Kavak Yelleri Left_bar_bleue46 / 10046 / 100Kavak Yelleri Right_bar_bleue

Başarı Puanı :

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Kavak Yelleri Empty
MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri   Kavak Yelleri Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 5:23 pm

çok güzel bir DiZi....saol cnm
yurdanur
iLeRlEmİş tUtKuN

iLeRlEmİş tUtKuN
yurdanur

Kadın
Güç :
Kavak Yelleri Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Kavak Yelleri Right_bar_bleue

Aktiflik :
Kavak Yelleri Left_bar_bleue2 / 1002 / 100Kavak Yelleri Right_bar_bleue

Başarı Puanı :

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
Kavak Yelleri Left_bar_bleue90/100Kavak Yelleri Empty_bar_bleue  (90/100)
Kavak Yelleri Empty
MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri   Kavak Yelleri Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 6:08 pm

saol canım
EREN'C!
Admin
Admin
EREN'C!

Kadın
Güç :

Aktiflik :

Başarı Puanı :

Kişi sayfası
Başarı Puanı:

Kavak Yelleri Empty
MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri   Kavak Yelleri Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 9:35 am

önemli deil..

Kavak Yelleri
1 sayfadaki 1 sayfası