Grup Hepsi Tutkunları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Tutkunları

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

TARKAN;Rakibim HEPSİ!

3 posters
YazarMesaj
EREN'C!
Admin
Admin
EREN'C!

Kadın
Nerden? : İZMİR
Lakap : ** AnqeL **
RUH HALİ : TARKAN;Rakibim HEPSİ! 1145
Güç :
TARKAN;Rakibim HEPSİ! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100TARKAN;Rakibim HEPSİ! Right_bar_bleue

Aktiflik :
TARKAN;Rakibim HEPSİ! Left_bar_bleue90 / 10090 / 100TARKAN;Rakibim HEPSİ! Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
TARKAN;Rakibim HEPSİ! Left_bar_bleue85 / 10085 / 100TARKAN;Rakibim HEPSİ! Right_bar_bleue

REP : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
TARKAN;Rakibim HEPSİ! Left_bar_bleue100/100TARKAN;Rakibim HEPSİ! Empty_bar_bleue  (100/100)

TARKAN;Rakibim HEPSİ! Empty
MesajKonu: TARKAN;Rakibim HEPSİ!   TARKAN;Rakibim HEPSİ! Icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 9:24 pm

"Paparazi: Tarkan bey sizce Türkiye’de iyi bir sanatçı olsun veya grup olsun size rakip çıkabilecek biri var mı size göre ?
Tarkan : Rakip aslında fazla yok bana göre ama Hepsi grubunu kendime rakip olarak görebiliyorum.
Paparazi : Siz Türkiye’de yok iken bazı sanatçılar,şarkıcılar Hepsi grubuna bazı olup olmadık şeyler söylediler bu konuya ne diyorsunuz ?
Tarkan : Bence onlar önce kendilerine baksınlar daha doğrusu eleştirenler Hepsi bence Türkiye’nin geleceği diye düşünüyorum onun için fazla kulak asmasınlar bizde bu yollardan geçtik nede olsa onlar 4 yılda çok sevildi daha doğrusu çıktıklarında banada iyi bir grup gibi gelmişti ilk başlardan ve dinledikçe onların şarkılarını baktım bana rakip olma ihtimalide çok var grubun ama umarım en iyi yerlere gelebilirler çünkü kızlar çok iyi her anlamda
Paparazi:Bu yıl Eurovısıon şarkı yarışmasına kim gitmeli ?
Tarkan : Bu yıl Mor ve Ötesi grubun gitmesine bir yandan şaşırdım bir yandan üzüldüm Kenan geçen sene gittiğinde çok beğenmiştim onun performansını falan ama bu yıl keşke gitse dediğim Hepside şıklar arasında var ama internetten de okuduğuma göre Eurovısıon teklifini kabul etmemişler bence etselerde çok iyi sonuçlar alabilirdik
Paparazi: Peki Türkiye’de kendinize rakip gördüğünüz sanatçılar kim ya da kimler ?
Tarkan : Kenan Doğulu,Mustafa Sandal,Hepsi,Murat Boz,Sıla ben sadece bu şarkıcıları kendime rakip olarak görüyorum !"
GüLÇiNCi_AdMiN
Admin
Admin
GüLÇiNCi_AdMiN

Kadın
Nerden? : Gülçinin kalbinden
Lakap : sarı civciv
RUH HALİ : TARKAN;Rakibim HEPSİ! 1116
Güç :
TARKAN;Rakibim HEPSİ! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100TARKAN;Rakibim HEPSİ! Right_bar_bleue

Aktiflik :
TARKAN;Rakibim HEPSİ! Left_bar_bleue81 / 10081 / 100TARKAN;Rakibim HEPSİ! Right_bar_bleue

Başarı Puanı :

REP : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
TARKAN;Rakibim HEPSİ! Left_bar_bleue100/100TARKAN;Rakibim HEPSİ! Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: TARKAN;Rakibim HEPSİ!   TARKAN;Rakibim HEPSİ! Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 5:21 pm

bence HEPSİ'YE kimse rakip olamaz

bilgi için saol
https://hepsitutkunlari.forumdizini.com
EREN'C!
Admin
Admin
EREN'C!

Kadın
Nerden? : İZMİR
Lakap : ** AnqeL **
RUH HALİ : TARKAN;Rakibim HEPSİ! 1145
Güç :

Aktiflik :
TARKAN;Rakibim HEPSİ! Left_bar_bleue90 / 10090 / 100TARKAN;Rakibim HEPSİ! Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
TARKAN;Rakibim HEPSİ! Left_bar_bleue85 / 10085 / 100TARKAN;Rakibim HEPSİ! Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Başarı Puanı:

MesajKonu: Geri: TARKAN;Rakibim HEPSİ!   TARKAN;Rakibim HEPSİ! Icon_minitimePtsi Haz. 09, 2008 6:51 pm

bişi diel ama bence bu gurur verici çünkü tarkan çook ünlü ve yurtdışında da çok sevilen bi ünlü böyle demesi gurur verici
gülçin_fanı
iLeRlEmİş tUtKuN

iLeRlEmİş tUtKuN
gülçin_fanı

Güç :
TARKAN;Rakibim HEPSİ! Left_bar_bleue44 / 10044 / 100TARKAN;Rakibim HEPSİ! Right_bar_bleue

Aktiflik :
TARKAN;Rakibim HEPSİ! Left_bar_bleue46 / 10046 / 100TARKAN;Rakibim HEPSİ! Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
TARKAN;Rakibim HEPSİ! Left_bar_bleue5 / 1005 / 100TARKAN;Rakibim HEPSİ! Right_bar_bleue

Kişi sayfası
Başarı Puanı:
MesajKonu: Geri: TARKAN;Rakibim HEPSİ!   TARKAN;Rakibim HEPSİ! Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 10:56 am

saol cnm.bsana katılıyorum.bncede çok grur verici

TARKAN;Rakibim HEPSİ!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» tarkan : rakibim Hepsi
» TARKAN... ***